Božićni sajam u našoj školi oduševio posjetitelje
Autor: Matea Boškić, 20. 12. 2023.

U ponedjeljak, 18. prosinca ove godine, održan je Božićni sajam u predvorju naše škole u vremenu od 18:00 do 19:30 sati na kojemu se kao izlagači božićnih ukrasa i nadolazećim blagdanima nadahnutih rukotvorina predstavili učenici razredne nastave pod vodstvom svojih učiteljica te članovi učeničke zadruge sa svojom voditeljicom, a sve uz pomoć učiteljica koje rade u produženom boravku. Izložbeni štandovi služili su i kao prodajna mjesta gdje su brojni posjetitelji mogli kupiti i proizvode koje su izradile marljive ruke naših učenika nižih razreda kojima su pri izradi ukrasa pomagale njihove učiteljice i roditelji koji  su se spremno odazvali pripremi ovog blagdanskog druženja sudjelujući u izradi blagdanskih ukrasa zajedno sa svojom djecom tijekom studenog i prosinca.

Ugodno nas je iznenadio broj posjetitelja ovog Božićnog sajma jer je među štandovima vladala prava gužva dodatno potaknuta i ukusnim fritulama koje su ispekle naše kuharice, a sve to uz zvuke božićnih pjesama stvarajući tako čaroban dojam skorog Božića. Nakon ovog, iznad svih očekivanja uspjelog, Božićnog sajma ostaje nam samo zahvaliti svima koji su doprinijeli da se to ostvari te poželjeti da ovaj Božićni sajam postane tradicija naše škole jer dojma smo da vrijednih ruku i originalnih zamisli naših učenika i njihovih učiteljica, podrške roditelja i entuzijazma svih uključenih neće nedostajati ni u godinama koje dolaze! Još jednom hvala svima koji su na bilo koji način doprinijeli da nam ova predblagdanska prosinačka večer ostane u nezaboravnom sjećanju!